מהו גישור

 

גישור הוא הליך מובנה לישוב סכסוכים בהסכמה באמצעות דיאלוג המנוהל על ידי מגשר מקצועי וניטרלי. הגישור מתקיים מחוץ לכותלי בית המשפט כשיש מריבה, ריב, ויכוח, חוסר הסכמה, סכסוך או מחלוקת. המגשר המנהל את ההליך אינו מכריע בסכסוך אלא מוביל את הצדדים לפתרון המוסכם על ידם ואשר משרת את האינטרסים שלהם. הגישור הוא הליך קצר וזול יותר מאשר הליך שיפוטי מביא לפתרונות יצירתיים, דיסקרטי לחלוטין ומתקיים בדלתיים סגורות ובאווירה מכבדת.


תחומי הגישור
גישור במשפחה

גישור במשפחה

עוסק בכל סכסוך משפחתי. בגירושין כאשר בני הזוג מחליטים לסיים את מערכת היחסים ביניהם בהסכמה הדדית ובצורה מכובדת שתאפשר שיח עתידי לטובת כל הנוגעים בדבר.

קרא עוד ←
גישור בקהילה

גישור בקהילה

עוסק בסכסוכים בין קבוצות אנשים השייכים לקהילה המאופיינת למשל במגורים באזור גאוגרפי מסוים. מדובר על סכסוכיי שכנים, סכסוכים ביישובים שיתופיים וסכסוכים בין בעלי עסקים בשכונה.

קרא עוד ←
גישור ארגוני ועבודה

גישור ארגוני ועבודה

עוסק בסכסוכים בין עובד בודד למעביד בהקשר לתנאי העסקתו או הפסקת עבודתו. כן בסכסוכים בין העובדים למעסיקים ובינם לבין עצמם הפוגעים בהתנהלות העסק ובאקלים הארגוני.

קרא עוד ←
גישור עסקי וצרכנות

גישור עסקי וצרכנות

עוסק בסכסוכים בין בעלי עסקים, יתרונו מתבטא בפתרון מהיר ויעיל כלכלית המאפשר חזרה מהירה לעבודה סדירה ובאפשרות להמשך קיום היחסים העסקיים, כן שמירה על המוניטין העסקי.

קרא עוד ←